Previous Next

Czy naprawdę 30 lat minęło?

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina…” W myśl tego powiedzenia – 3.06.2017r. 30 lat po maturze zorganizowaliśmy spotkanie w gmachu naszej dawnej szkoły.

W części oficjalnej wzięli udział zaproszeni goście: prof. L. Dziewiatowska, prof. Z. Zatorska i prof. K. Cieślak oraz my – uczniowie obu klas.

Od momentu, gdy zaczęliśmy przekraczać progi szkoły, witać się ze sobą, rozpoznawać dawne twarze, w powietrzu unosiła się mgiełka pozytywnej energii. Wspaniała atmosfera udzielała się następnym i następnym przybywającym na to spotkanie. Wielu przybyło z różnych zakątków Polski.
Tradycyjnie odczytaliśmy listę obecności. Nie obyło się bez prezentacji multimedialnych i wspomnień. Dzięki uprzejmości dyrektora szkoły – Krzysztofa Mrowińskiego, swego czasu zwanego „Mrówą” zwiedziliśmy szkołę, zarówno starą, jak i nową część. Po „sesji zdjęciowej” w murach szkoły, część nieoficjalną przeżywaliśmy na Bukowcu u naszej sympatycznej koleżanki Renaty Kostrzewskiej (dawniej Wiśniewskiej). Oj działo się, działo…

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

JoomBall - Cookies

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.