Klasy I LO:

Klasa 1A  Pobierz plan nauczania     

Klasa 1B  Pobierz plan nauczania     

Klasa 1C  Pobierz plan nauczania     

 

Klasy II LO:

Klasa 2A  Pobierz plan nauczania     

Klasa 2B  Pobierz plan nauczania     

Klasa 2C  Pobierz plan nauczania     

Klasa 2D  Pobierz plan nauczania

Klasy III LO:

Klasa 3A  Pobierz plan nauczania     

Klasa 3B  Pobierz plan nauczania     

Klasa 3C  Pobierz plan nauczania     

Klasa 3D  Pobierz plan nauczania

 

 

 

Lekcja

Godzina

1.

8:00 - 8:45

2.

8:55 - 9:40

3.

9:50 - 10:35

4.

10:55 - 11:40

5.

11:50 - 12:35

6.

12:45 - 13:30

7.

13:40 - 14:25

8.

14:30 - 15:15

PREZYDIUM RADY RODZiCÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

1. ANNA SKALSKA- przewodnicząca
2. GRAŻYNA CHMIEL-NIEWIADOMSKA - zastępca przewodniczącej
3. ANGELIKA NIKIPIEROWICZ - sekretarz
4. DOROTA MARASZKIEWICZ - skarbnik
5. BEATA KOPACZEWSKA - członek prezydium
6. PAWEŁ PIŃCZUK - członek prezydium

KOMISJA REWIZYJNA

1. MONIKA KAŹMIERCZAK  - przewodnicząca
2. EWA KUDELSKA - członek
3. PAWEŁ WÓJTOWICZ  - członek

 

 

 

Regulamin Rady Rodziców pobierz PDF

  • mgr Krzysztof Mrowiński - dyrektor ZSP, matematyka
  • mgr Monika Fabianiak - v-ce dyrektor, j. polski
  • mgr Małgorzata Olszewska - j. polski
  • mgr Małgorzata Pluta - j. polski,  wiedza o kulturze
  • mgr Katarzyna Felińska - j. polski
  • mgr Maja Banaszczak - j. angielski
  • mgr Ryszard Świerzko - j. angielski
  • mgr Maria Czajczyk - j. angielski
  • mgr Aleksandra Majka - j. angielski
  • mgr Ewa Szybisty - j. francuski, bibliotekarz
  • mgr Joanna Kurlapska - j. niemiecki
  • mgr Katarzyna Brdyś - j. niemiecki
  • mgr Jolanta Zatoń - biologia
  • mgr Andrzej Sawka - fizyka, informatyka
  • mgr Janusz Miętek - informatyka
  • mgr Adam Brdyś - geografia, edb
  • mgr Barbara Przepiórka - historia, wos
  • mgr Mirosława Ciechanowska - historia
  • mgr inż. Katarzyna Gulczyńska - matematyka
  • mgr inż. Aneta Nienartowicz - matematyka
  • mgr Mirosław Bieńkowski - wf
  • mgr Agnieszka Żukowska - wf
  • mgr Krzysztof Pawlik - wf
  • mgr inż. Andrzej Słowik - edb, ewp, pp, kierownik pnz
  • mgr Dorota Chojnacka - pedagog szkolny
  • mgr Magdalena Kałuska - j. polski, bibliotekarz
  • ks.mgr Rafał Figiel

NAUCZYCIELE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W ŚWIDWINIE



JĘZYK POLSKI:

 

Krystyna Czyżyk

Lucyna Dziewiatowska

Monika Fabianiak

Katarzyna Felińska

Jadwiga Kowalczyk

Zdzisława Nenycz-Kordowiecka

Małgorzata Olszewska

Krystyna Pietrzykowska

Małgorzata Pluta

Anna Teresińska

 

 

JĘZYK ANGIELSKI:

 

Maja Banaszczak 

Małgorzata Borkowska

Maria Czajczyk

Michał Fafiński

Emilia Jamróz

Jan Maj

Aleksandra Malinowska

Joanna Makowska

Krystyna Szyndlewicz

Ryszard Świerzko

Teresa Tomaszyńska

 

 

JĘZYK FRANCUSKI:

 

Izabela Marko

Ewa Szybisty

 

 

JĘZYK ŁACIŃSKI:

 

Zygfryd Banachowski

Elżbieta Świerzko

Ryszard Świerzko

 

 

JĘZYK NIEMIECKI:

 

Katarzyna Brdyś

Halina Cieślicka

Emilia Jamróz

Zbigniew Kaniewski

Joanna Kurlapska

Zygmunt Małachowski

Stefan Przewoźniak

Barbara Ryżlak

Urszula Ślusarek

 

 

JĘZYK ROSYJSKI:

 

Waldemar Kosiak

Teresa Kumełan

Danuta Lebda

Anna Łosowska

Teresa Manierska

Leokadia Mańkowska

Bożena Piękoś-Hapter

 

 

MATEMATYKA:

 

Maria Bembnista

Jan Bryczkowski

Alina Frankiewicz

Katarzyna Gulczyńska

Stanisława Jakubowska

Stanisław Marcinkowski

Krzysztof Mrowiński

Aneta Nienartowicz

Henryk Poznański

Zygmunt Talecki

 Grzegorz Wilk

 

HISTORIA:

 

Mirosława Ciechanowska

Zbigniew Kaniewski

Ewa Lesisz

Barbara Przepiórka

Lucjan Rydz

Jadwiga Zabłońska Wojciuk

Stanisław Zapart

 

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

 

 

Zbigniew Kaniewski

Stanisław Karkowski

Ewa Lesisz

Barbara Przepiórka

Lucjan Rydz

Jadwiga Zabłońska Wojciuk

 

 

GEOGRAFIA:

 

AdaM Brdyś 

Czesław Czaplak

Eugeniusz Hełminiak

Henryk Klaman

 

 

BIOLOGIA:

 

Elżbieta Kuzioła

Barbara Ślusarek

Dorota Ślusarek

Jolanta Zatoń

Krzysztof Zieliński

 

 

FIZYKA:

 

Zygfryd Banachowski

Irena Deniszczuk

Rafał Głowiński

Jerzy Maruszak

Andrzej Sawka

Halina Szumowska

Włodzimierz Śpionek

Anna Talecka

 

 

CHEMIA:

 

Jan Augustyniak

Marta Gierasimiuk

Aleksandra Glinka-Maruszak

Bożena Kapral

Kamila Kretowicz

Magdalena Majchrzak

Jerzy Maruszak

Janina Nalepa

Maria Śpionek

Zofia Zatorska

 

 

INFORMATYKA:

 

Katarzyna Gulczyńska

Bożena Kapral

Jerzy Maruszak

Janusz Miętek

Andrzej Sawka

 

 

 

MUZYKA:

 

Andrzej Szulc

Jacek Teresiński

 

 

PLASTYKA:

 

Janusz Miętek

Konstanty Ryckiewicz

 

 

TECHNIKA:

 

Andrzej Marcińczak

Janusz Miętek

Konstanty Ryckiewicz

 

 

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE:

 

Adam Brdyś

Marian Dańczyszyn

Karol Mędrzycki

Jan Nowiński

Andrzej Słowik

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

 

Krystyna Augustyniak

Mirosław Bieńkowski

Kazimierz Cieślak

Marian Dańczyszyn

Krzysztof Dzikoń

Antoni Gabrysiak

Franciszek Kamiński

Lech Książek

Danuta Lachowicz

Krzysztof Pawlik

Jerzy Piotrowski

Jerzy Wojciuk

Agnieszka Żukowska

 

 

 

RELIGIA:

 

ks. Wojciech Budziński

ks. Marek Cieślik

ks. Mirosław Długosz

ks. Marcin Gajowniczek

 ks. Włodzimierz Jankowski

ks. Wojciech Kolarz

ks. Marek Mierzwa

ks. Robert Moszko

ks. Jacek Pela

ks. Damian Poleszczuk

ks. Hubert Smołkowicz

ks. Krzysztof Szarejko

ks. Tomasz Szeflińksi

ks. Roman Tarniowy

ks. Zbigniew Werra

 

 

PEDAGOG SZKOLNY:

 

Dorota Chojnacka

Marzena Kalinowska

Bogumiła Pawlik

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA:

 

Magdalena Kałuska

Ewa Kaniewska

Danuta Nowicka-Jurek

Ewa Politowska-Białek

Maria Rydzio

Ewa Szybisty

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.